תשובות לשאלות נפוצות

תשובות לשאלות נפוצות
להצגה מלאה
האם אפשר להזמין נציג הביתה להתייעץ לפני קניה?

אנחנו בשטראוס מים מוכרים את מוצרינו בשיווק ישיר וללא סוכני מכירות, אך ניתן לקבל את כל פרטי המכירה ומענה לכל שאלה במוקד המכירות ובאתר האינטרנט שלנו. נוסף על כך,  מתקין החברה, המגיע להתקנת המכשיר החדש יעמוד לרשותך בכל שאלה ועניין, וגם אנחנו במוקד המכירות נשמח לעזור. ליצירת קשר

באילו צבעים קיימים הברים שלכם?

היכנסו לכאן וראו בעצמכם.

מדוע כדאי לי להתקין מכשיר תמי4 בעסק?

בר המים שלנו המיועד לעסקים, מעוצב ומתוכנן כך שיאפשר נגישות ונוחות הפעלה מקסימאלית. בלחיצת כפתור, הכוס מתמלאת במים קרים או חמים, צלולים וטעימים. בר מים מספק מי שתייה ללא הגבלה, כך שתמיד יש מים זמינים להגשה לאורחים וללקוחות, להכנת תה בחורף או לשתיה קרה בקיץ. אין צורך להתעסק במיכלים, בהזמנות או בשליחים.

איך מתקינים את מכשירי הברים?

 

התקנת מכשיר הבר מבוצעת על ידי מתקינים מטעם שטראוס מים שהוסמכו והוכשרו לביצוע ההתקנות. ההתקנה אינה דורשת מקום רב או הכנות מוקדמות. דרישות ההתקנה כוללות מרחק מינימאלי מהכיריים של 30 ס"מ ומרחק מקסימאלי מנקודת מים של 15 מטר.
התקנה בדירה עם מטבח קיים:

  1. ביצוע ההתקנה בבית הלקוח מבוצע לרוב על ידי קידוח בארונות בקוטר 8 מ"מ (קוטר של עיפרון) בחלק הפנימי של הארון (הצמוד לדיקט), כשאת הצינור מקבעים באמצעות אטבים.
  2. ברוב המקרים קיימת האפשרות שיבוצע קידוח בשיש בקוטר 10 מ"מ באמצעות מקדח יהלום.
  3. קיימות אפשרויות התקנה ללא קידוח בארונות - למשל במקרה שצוקל ארון המטבח (קורה תחתית) נשלף, ונקודת המים ממוקמת מאחוריי מקרר קיוסק.

במקרה שהדירה בשיפוץ והמטבח עוד לא הותקן, ישנם כמה דברים שאפשר ליישם טרם ההתקנה:

  1. להעביר צינור השחלה (מריכף) מנקודת מיקום המכשיר לנקודת המים.
  2. להתקין נקודת מים ע"י בעל מקצוע במיקום שלו יועד המכשיר עם יציאה של ברז "ניל 1/2 ל-3/8".
  3. קיימת גם אפשרות לרכוש את צינור המים 8 מ"מ מאושר מזון במשרדי החברה באור יהודה ולבצע הכנה להתקנה. 
כמה עולה מכשיר תמי4 צמוד כיור?

מחירי המוצרים משתנים מעת לעת, ואנו ממליצים לבדוק את המחירים טרם הרכישה. יש אצלנו בשטראוס מים מספר מסלולי רכישה, ומומלץ ליצור קשר עם מוקד המכירות, כך שנוכל להתאים לך את הפתרון הטוב ביותר. ניתן ליצור קשר כאן.

מהם ההבדלים בין מכשיר ה-Family למכשיר ה-Primo?

איכות המים: שיטות הסינון והטיהור בכל הברים זהות, כך שאיכות המים הינה הגבוהה ביותר, בהתאם לתו התקן 1505 שיש למכשירי תמי4.
טמפרטורת המים: בשני הברים תוכלו להנות ממים רותחים, קרים וממים בטמפרטורת החדר.
(MIX) כוס מדודה: בכל הברים תקבל את האפשרות למזוג כוס מדודה וליטר מים

ההבדלים בין המכשירים:
הפונקציות בין שני הברים זהות, אך במכשיר ה-Primo הן מתקדמות יותר: עיצוב חדשני, חימום המים מהיר יותר, זרימת המים הקרים מהירה יותר, מזיגת ליטר במכשיר ה-Primo מתבצעת באמצעות כפתור ייחודי למזיגה מהירה בלחיצה אחת קצרה, מבנה המכשיר עוצב כך שהוא מתאים במיוחד גם למזיגה של בקבוקים וקנקנים.

מה עלותם של בר המים FAMILY ובר המים PRIMO?

יש אצלנו בשטראוס מים מספר מסלולי רכישה, ומומלץ ליצור קשר עם מוקד המכירות, כך שנוכל להתאים לך את הפתרון הטוב ביותר. ניתן ליצור קשר כאן.