עם תמי4 המשפחה שותה יותר מים

עולם המים - באנר

כמה מילים על המים שלנו:

להגיד שיש לנו את המים הכי טובים בשבילכם, זה קל. בשביל שזה יהיה נכון כל הזמן, אנחנו בשטראוס מים משקיעים מאמץ רב בפיתוח מוצרים בסטנדרטים הגבוהים ביותר ומומחי המים שלנו דואגים שאיכות ברי המים והחלפים השונים, יספקו עבורכם את המים האיכותיים והטעימים ביותר כל השנה !
הנה כמה מילים על איך אנחנו עושים את זה.

איכות

מוצרי שטראוס מים מצטיינים בטכנולוגיה חדשנית, בהנדסת אנוש חכמה, ובעמידה בכל התקנים המחמירים ביותר למערכות סינון וטיהור מי השתיה. מוצרי שטראוס מים הינם בעלי תו התקן הישראלי 1505 לסינון וטיהור מי השתייה ותו בטיחות 5452 לשמירה על איכות המים.
על מנת להבטיח שמירה על איכות החלפים (מסנן ומנורה) אנו מבצעים בכל שנה באופן מדגמי בדיקות לאיכות מים בבתי לקוחות, וזאת כחלק מתפיסת החברה שעל מנת להבטיח את איכות המוצרים הגבוהה ביותר יש לבדוק אותם בסביבה הטבעית בה הם פועלים – בבתי הלקוחות שלנו.

מומחיות

כבר למעלה מ-40 שנה שאנחנו מכירים את תחום המים בארץ ובעולם. אנחנו משקיעים רבות בפיתוח טכנולוגי, מחזיקים מעבדות מים מהמתקדמות בעולם, נמצאים בחזית המחקר הבינלאומי בתחום טיפול במים, תוך שיתוף פעולה עם האקדמיה בישראל, ונותנים שירותים בתחום המים בארץ וברחבי העולם.

שירות

הלקוחות של שטראוס מים נמצאים תמיד במרכז החשיבה והעשיה של החברה. המוצרים, החלפים, האחריות והשירות, ניתנים במסגרת הסכם השירות, על מנת לספק ללקוחות החברה הנאה מלאה מבר המים ושקט נפשי לאורך זמן. כמו כן, אנו ממליצים ללקוחות החברה לשמור על ניקיון המכשירים וסביבת המטבח על מנת להבטיח את תקינות המכשיר ואיכות המים.