איכות הסביבה

איכות הסביבה

חברת שטראוס מים חרטה על דגלה את עקרונות הקיימות והשמירה על הסביבה בכל תחומי פעילותה, וכמובן באמצעות אספקת מים מסוננים ואיכותיים, ללא ניצול או פגיעה מיותרת בטבע.
החיסכון בפליטת גזי חממה וצמצום יצירת פסולות, מאפשרים קיום חיים מודרניים לצד שמירה על משאבי טבע בצורה הטובה ביותר. כחברה, שמנו לנו למטרה לפתח ולספק פתרונות טיהור וטיפול במים שיהיו ידידותיים לסביבה מבלי להתפשר על האיכות. אנו מאמינים כי הודות לאיכותם ולאמינותם של מוצרינו ולמי השתייה המעולים שהם מספקים כבר יותר מ-40 שנה, כל משפחה שרוכשת את ברי המים תמי4, נהנית מאיכות המים ומנוחות השימוש ובמקביל חוסכת מכדור הארץ מאות בקבוקי פסלטיק בשנה!

אנו מגישים לכם מספר עובדות על היתרונות הסביבתיים שיש לשתיית מים באמצעות ברי המים שלנו.

שמירה על הטבע – ברי המים תמי4 מבוססים על שימוש במי ברז ומאפשרים להימנע מצריכת מים מבקבוקים, אשר מקורם במעיינות המזינים מערכות אקולוגיות ושמורות טבע. מערכות אלו נפגעות כתוצאה משאיבת מי המעיינות.

איכות מים גבוהה – מוצרינו ומרכיביהם נמצאים תחת בקרה קפדנית, עומדים בתקנים המחמירים למי שתייה ומבטיחים ללקוחותינו את איכות המים הגבוהה ביותר. כמו כן, מערכת הטיהור, הכוללת בין היתר החלפת מסנן פחם אחת לחצי שנה והחלפת נורת UV אחת לשנה, מבטיחה שמירה על איכות המים הגבוהה. לעומת זאת, מים בבקבוקים חשופים ללא מעט גורמים שיכולים לזהם אותם. טמפרטורות גבוהות של בקבוק פלסטיק הנחשף לשמש הקיץ, גורמות לזליגה של חלקיקים מתוך הפלסטיק. בנוסף, בטמפרטורות גבוהות הפלסטיק הופך חדיר יותר לגזים.

חומרי גלם איכותיים – ברי המים תמי4 מיוצרים מחומרי גלם איכותיים ביותר ותואמים את העיצוב החדשני ביותר יחד עם תווי האיכות המחמירים ביותר כמו התו האירופאי ROHS 2002/95/EC/ אשר מבטיח שהמוצר אינו מכיל חומרים מסוכנים

פחות זיהום ופליטות גזי חממה – שתיה של מים מבר המים של תמי4 מפחיתה את פליטות הפחמן (בעקיפין) ב-25-40% וזאת משום שבקבוקי המים הינם מוצרים חד פעמיים המיוצרים מנפט. תהליך ייצור בקבוקי הפלסטיק הינו תהליך הגורם לפליטות רבות של גזי חממה, בארה"ב בלבד צורכים מידי שנה כ-8 מילארד בקבוקי מים , שזה שווה ערך ל-17 מיליון חביות נפט!

הקטנת נפח אחסון ופסולת – פסולת הפלסטיק מהווה 46% מנפח הפסולת בפח האשפה הישראלי. בישראל נמכרים כ- 700 מיליון מיכלי משקה משפחתיים בשנה, שווה ערך לכ-30,000 טון פלסטיק. מסנן מספק מי שתייה במשך 6 חודשים ונורת UV מספיקה לשנה שלמה.
כל בר מים של תמי4 חוסך זיהום של כ-800 בקבוקי מים מינרלים בשנה למשפחה, למעלה מחצי מיליון לקוחות שטראוס מים שלא שותים בבקבוקים חוסכים מידי שנה למעלה מ-200,000,000 בקבוקים!

מחזור - ברי המים תמי 4 הינם מכשירים אמינים ביותר בעלי אורך חיים  גבוה במיוחד. שיעור המיחזור של מוצרי תמי 4 עומד על למעלה מ-70%. שטראוס מים כחברה, מקפידה להתחשב בסביבה ולמזער ככל הניתן את השפעות מוצריה ופעילותה על הסביבה.
באוקטובר 2015 שטראוס מים ותאגיד המחזור מ.א.י הקימו תשתית למחזור מסננים ונורות במאות נקודות הפזורות ברשתות השיווק הגדולות ברחבי הארץ. לקוחות שיחליפו סנן ונורה יוכלו להגיע עם הערכה הישנה לעמדות של תאגיד מ.א.י ברשתות השיווק השונות וחנויות הנוחות בתחנות הדלק ולהניח אותם שם. מוצרים אלה יאספו למחזור יחד עם פסולת אלקטרונית נוספת.
 


צריכת חשמל – Energy Star היא תכנית מיתוג וולונטרית של המשרד להגנת הסביבה האמריקאי ושל משרד האנרגיה האמריקאי. מטרתה לקדם מוצרים יעילים בצריכת החשמל. ברי המים תמי4 הם היחידים בישראל בעלי תקן Energy Star, המבטיח צריכת חשמל יעילה ולא בזבזנית של המכשיר.
צריכת החשמל של המכשיר עומדת  בממוצע רק על כ-0.6 kWh ביום, בדומה לצריכת החשמל של קירור מים במקרר.
במכשירי תמי4 החדשים יש אפשרות לכיבוי מערכות לטובת חיסכון מקסימלי, כך שבשעות שבהן אתם לא נמצאים בבית תוכלו לשמור על צריכת חשמל נמוכה.

 

 

  • מה תרצו לשתות: מים מוגזים או סודה?

    http://www.tami4.co.il/soda_vs_sparkling_water-new

    מראה הבועות הצלולות והטעם המוגז והנפלא הן הסיבות אשר הפכו את הסודה לאחד המשקאות האהובים והפופולאריים ביותר בעולם. רבים נוטים להתבלבל בין שני המושגים - סודה ומים מוגזים.

  • שטראוס מים: מים איכותיים בלחיצה אחת

    http://www.tami4.co.il/content/high_quality_water-new

    המים של ברי המים תמי4 הם איכותיים, עוברים את הטיהור הבקטריאלי במכשיר, בטוחים לחלוטין לשתייה, ועומדים בדרישות התקן הישראלי אליו אנו מחויבים.

לקבלת הצעת מחיר
מלא פרטים ונתקשר אליך בהקדם